Metenis 2018

Saturday -
February
24,
2018
Rīga, Latvija

Sestdien, 24. februārī Skyforger uzdārdinās ar 'smago' programmu ikgadējos alus un folkloras svētkos "Metenis 2018"!

Metenis ir seno baltu cilšu pavasara gaidīšanas svētki, ko pavada līksmība par ziemas beigu sākumu. Jau ceturto gadu alus darbnīca Labietis līdz ar kolēģiem no citām mazajām alus darītavām, kā arī folkloras māksliniekiem un mūziķiem aicina visus šos senos svētkus nosvinēt Rīgas centrā - Aristida Briāna ielas 9 rajonā!

Kā kārtīgām dzīrēm pienākas, visu notikumu pavadīs dzīvās mūzikas priekšnesumi - SKYFORGER, GRODI, VILKAČI, OBELIJA, IMANTA DIMANTA, GARATAKA u.c.

 

Šogad Metenis pulcēs 20 izcilas alus darītavas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Nīderlandes un Krievijas. Alu būs iespējams baudīt kopā ar mūsdienīgi apspēlētu tradicionālo Meteņu virtuvi.

Uz doto brīdi apstiprināto ārzemju amatalus darītavu saraksts - AFBrew (RU), Bakunin (RU), Cervisiam (NO), Dundulis (LT), Brouwerij Kees (NL), Oedipus Brewing (NL), Põhjala Brewery (EST), Pühaste Brewery (EST), Sakiškių alus (LT), Stockholm Brewing Co. (S), Tanker Brewery (EST). Šogad atsevišķs puspagrabs būs veltīts arī spilgtākajām pašmāju darītavām, kurā saimniekos Alķīmiķis, Alus darītava "Viedi", IndieJānis, Nurme, Malduguns, Valmiermuižas alus darītava, “Ziemeļu enkurs” alus darītava, Kolnasātas alus, kā arī Labietis.

Sestdien līdz saulrietam paredzēta arī īpaša programma tiem, kas alu vēl nedzer.

Vienas dienas biļete pieaugušajiem 20eur (glāze, aproce un 8 žetoni), divu dienu biļete 30eur (glāze katru dienu, aproce un 15 žetoni).

Pieteikties un lielāks apraksts par pasākumu: http://www.facebook. com/events/731553487035787/

Share