Praktiska informācija metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” apmeklētājiem

 

Praktiska informācija metāloperas “Kurbads. Ķēves dēls” apmeklētājiem

  1. Pasākumā ieja no 18:00. Iesildītāji “Obscurus Orbis” ap 20.00.”Kurbads. Ķēves dēls” ap 22.00. Ja vakars būs ļoti saulains, var nākties nedaudz pagaidīt tumsu. Lūdzu, esiet pacietīgi, tumsa palīdzēs uzveduma krāšņumam!
  2. Pasākumā ienest varēs savu saliekamo krēslu un/vai segu. Būs neliela sēdvietu zona, domājot vairāk par vecāka gadagājuma apmeklētājiem.
  3. Ienest nedrīkstēs lietussargus, ēdienus, dzērienus, narkotiskās vielas, izņemot BĒRNU pārtiku. Uz vietas pasākuma teritorijā esam parūpējušies, lai būtu piedāvājums dažādām gaumēm.
  4. Lielezera amfiteātris ir teritorija blakus Limbažu Lielezera pludmalei. Iebraucot pilsētā redzēsiet norādes, kā tur nokļūt!
  5. Pievienotajā kartē redzama skatuves atrašanās vieta, stāvvietu zonu, kā arī kase, kur atradīsies centrālā ieeja pasākumā. Galapunkta aptuvenās koordinātas: 57.502800, 24.704697
  6. Parādījušās komentāros diskusijas arī par bērniem. Mūsu ieteikums- katra ģimene savus bērnus pazīst vislabāk. Noteikti parūpējieties par trokšņu slāpējošam austiņām, tāpat rēķinieties, ka būs arī spilgti gaismu efekti. Vai pasākums būs piemērots jūsu bērnam, tas ir jūsu ziņā! Visiem līdz 10 gadu vecumam ieeja bez maksas.