Folkmūzikas koncerts Kilkim Žaibu festivalā!

Šovasar pirmoreiz uzstāsimies Kilkim Žaibu festivalā ar folkmūzikas programmu!

Lielākais Austrumeiropas folk un ekstrēmās metalmūzikas festivāls KILKIM ŽAIBU notiek Varņu ciematā Lietuvā, un katru gadu pulcina vidēji ap 2000 mūzikas fanu no visas Eiropas.

Šogad festivāls notiks jaunā laikā, no 2017. gada 29. jūnija līdz 1. jūlijam.

Skanēs izmeklēta smagā metāla mūzika visām gaumēm (Abbath, Månegarm, Obtest, Mgła, Archgoat, Vulture Industries, Loits un citi), muzicēs un uzstāsies daudzas Baltijas folkloras kopas (Delve, Romowe Rikoito, Ugniavijas, Shaman Jungle), notiks seno cīņu klubu paraugdemonstrējumi, tirgosies daudzi seno amatu lietpratēji. Ir daudz vietas fiziskajām aktivitātēm (futbols, basketbols, volejbols, iespējama laivu un katamarānu īre), izslāpušie slāpes varēs veldzēt ar gardu lietuviešu alus no firmas „Dundulis”. Tiks kurināti daudz ugunskuri un skanēs dziesmas līdz rītam draudzīgā atmosfērā.

Dzīvošana notiek telšu pilsētiņā klusajā zonā, vietējā pilsētā ir viesnīca un veikali, būs pieejama apsargājama auto stāvvieta. Uz festivālu un atpakaļ no Rīgas tiks organizēti īpaši tiešie fanu autobusi. Ieeja festivālā darbosies diennakts režīmā, kempingā būs apgaismojums un iespējas izīrēt teltis un visu kas vajadzīgs komfortablai atpūtai, bāri un ēdināšana darbosies 24 stundas diennaktī.

Biļetes: https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2023

http://www.kilkimzaibu.com

Facebook: https://www.facebook.com/events/1181763428577580/