SKYFORGER izdod savu pirmo DVD “Senprūsija Live”!

DVD apkopoti dažādi koncertu ieraksti laika posmā no 2010. gada līdz 2015. gadam.

Diskā iekļautas šogaDvd-photod 15. maijā notikušā jaunā albuma “Senprūsija” prezentācijas koncertā “Sapņu Fabrikā” spēlētās dziesmas – ‘Senprūsija’ , ‘Tagad vai nekad’, ‘Rāmava’, ‘Melnais jātnieks’, ‘Zem Lietuvas karogiem’ u.c. , kā arī agrīnākas dziesmas – ‘Kauja pie Saules’ un ‘Migla migla, rasa rasa’ .

Nosacīto diska pirmo daļu noslēdz grupas jaunākais video klips ‘Melnās buras’.

Otrajā daļā seko koncertieraksti ar grupas zelta fonda dziesmām – ‘Kurši’, ‘Jūras dziesma’ no albuma “Kurbads” prezentācijas koncerta 2010. gadā, ‘Tīreļa purvā’ no koncerta Rīgā, Lāčplēša dienā 2011. gadā, ‘Kad Ūsiņš jāj’ no 2012. gada “Positivus” festivāla, kā arī dziesmas ‘Nāves sala’, ‘Čūsku sieviete’, ‘Night of the Winter Solstice”, ‘Pērkoņkalve’, ‘Uz ziemeļkrastu’, ‘Ķēves dēls’, ‘Tumsā un salā’, ‘Uz kariņu bāliņš jāja’ no dažādiem festivāliem – “Fono Cēsis”, “Kilkim Žaibu” Lietuvā, u.c.

135 folk un metālmūzikas enerģētiski piesātinātas minūtes, kas ļaus katram SKYFORGER fanam iegrimt atmiņās par apmeklētajiem koncertiem, mēģināt atrast sevi klausītāju pūlī vai sarīkot SKYFORGER koncertu mājās, ar piebildi, ka vajadzīgas lielākas skandas un ekrāns.

Pēteris (vokāls, ģitāra):
“Atskatoties uz grupas 20 pastāvēšanas gadiem, esam beidzot saņēmušies un izdevuši savu pirmo DVD. Tam par pamatu ir ņemts nofilmētais “Senprūsija” albuma prezentācijas koncerts “Sapņu fabrikā”, un kā papildus materiālu pievienojām dziesmas, kas ierakstītas bija sakrājušās pēdējos piecos gados. Fani mums ir bieži prasījuši, kāpēc SKYFORGER nav nekādu video un koncertu ierakstu – tad, lūdzu, te beidzot būs!”

Video ir profesionālā kvalitātē, par to ir parūpējusies filmu studija “Rock’n’films”.

Disku izdod “Thunderforge Records” sadarbībā ar apvienību “Zobens un Lemess”. To atbalsta Latvijas Valsts Kultūrkapitāla Fonds.

DVD jau var iegādāties Skyforger mājaslapā, veikalā “Randoms”, kā arī drīzumā citos labos mūzikas veikalos.

https://skyforger.lv/en/product/senprusija-live-dvd/